Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка для мух Пастка для комах на 120 м2. Знищувач комах Мухобійка N'OVEEN IKN-36 IPX4
- Професійна лампа N'OVEEN IKN-36 IPX4 адаптована для внутрішнього та зовнішнього використання.
- Клас водонепроникності IPX4 дає лампі змогу працювати на відкритому повітрі навіть під дощем.
- Конструкція з металу та високоякісного вогнестійкого пластику ABS гарантує високу стійкість і безпеку використання.
- Знищувач застосовуються для знищення комах — комарі, мухи та іншої дрібної літальної живності.
- Використовується в гастрономії, м'ясних, пекарних, сталевих фермах, виробничих підприємствах, складах, а також у будинках і на закритих терасах.
- Ефективність лампи в приміщенні також залежить від її розташування. Для забезпечення максимальної ефективності дії рекомендується повісити лампу на висоті 1,8-2 м, у віддаленні від інших джерел світла.
- Інсектицидна лампа UVA, повністю безпечна для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, що ефективно приваблює комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 4000 В, що дає змогу позбутися і великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють у непомітний висувний лоток.
Характеристики
- Потужність: 30 Вт
- Площа дії: від 70 до 120 м2
- Тип джерела світла: спеціальна УФ лампа
- Кількість джерел світла: 2 шт.*15 Вт
- Цоколь: G13/T8
- Напруга живлення: 220 - 240 В
- Місце застосування: внутрішні приміщення, тераси, альтанки
- Тип монтажу: Підвісний/переносний
- Кут розсіювання: 120 градусів
- Розмір: 510 х 135 х 310 мм
- Довжина дроту: 1.2 м
- Гарантійний термін: 12 міс.
- Комплектація: Світильник із лампами та ланцюг.

Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
+38 (098) 327 97 13
+38 (095) 134 98 97
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від усіх видів комах |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ресурс лампи | 50000 |
- Ціна: 5 300 ₴





