Довге Led бра світлодіодне 16W в золоті 80 см POINTER 3000/4200/6000K

1 320 ₴
- В наявності
- Код: 551225
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Тип ламп: LED
- Колір:золотий
- Матеріал: Метал
- Ширина: 6 см
- Довжина:80 см
- Висота від стіни: 10 см i>Тип кріплення: На планку
- Режим освітлення:теплий
- Світлодіодна стрічка преміум-класу.
- Ідеально підійде під будь-який інтер'єр.
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | LED module |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 800 мм |
- Ціна: 1 320 ₴








