Лед підсвітка для зеркал і картин бра 22W чорний (8778/XL)

1 420 ₴
- В наявності
- Код: 8778/XL
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 650 мм |
- Ціна: 1 420 ₴




