Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Потужність: 44W
- Площа освітлення: до 15 м²
- Температура світла регулюється:
пульт*
додаток для Android та iOS
Розміри:
48*40 см, висота 5 см.
Матеріали: алюміній та силікон.
Тип монтажу: стельове кріплення, підходить для будь-яких типів стель.
Установка: проста збірка та монтаж без додаткових зусиль.
Керування: пульт дистанційного керування для регулювання яскравості та температури світла.
Світлодіодна стрічка: класу Premium.
Гарантія: 2 роки при купівлі у нашому магазині.
* При першому налаштуванні:
Вимкніть люстру через основний вимикач живлення (той, що подає електрику на люстру).
Увімкніть люстру знову, подаючи на неї живлення.
Протягом перших 3–5 секунд після ввімкнення натисніть кнопку "Синхронізація".
Коли люстра заблимає — синхронізація виконана.
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 44 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Levistella |
| Тип світильника | Стельовий |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температура світла, К | регулюється |
| Наявність пульта | Да |
| LED підсвічування | Да |
| Потужність, W | 44W (22+22) |
- Ціна: 1 545 ₴







