Сучасне Led бра 80см золотого кольору 87-9727/800 PLG 13+10W

1 205 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 87-9727/800 PLG 13+10W
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне світлодіодне золотого кольору 87-9727/800 PLG 13+10W
Основні характеристики:
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Numina |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір плафона | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
- Ціна: 1 205 ₴





