Світильник Настінний Бра поворотний у чорному корпусі W 090-300 CF+GD

2 195 ₴
- В наявності
- Код: W 090-300 CF+GD
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник чорний поворотний W 090-300 CF+GD
Основне:
- Потужність: 8 ВтСвітлова температура: 3000–4500–6000К
- Колір корпусу: Чорний
- Колір фурнітури: латунь
- Матеріал корпусу: Метал
Розмір
- Ширина: 4 см
- Довжина: 29 см
- Відступ від стіни: 10 см
- Розмір стельової основи: 15х3,5 см
- Розмір монтажної планки: 15 см
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Вага: 0,85 кг
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
- Ціна: 2 195 ₴




