Сучасне Led бра U-Shape у чорному кольорі з латунним елементом (6473BK)

1 113 ₴
- В наявності
- Код: 6473BK
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорне світлодіодне Led-бра з двома білими плафонами 6473BK
Світильник з металевою основою у чорно-латунному кольорі ідеально підходить для вітальні, спальні, кухні або офісу. Компактний і стильний, легко монтується на стіну і не займає багато місця.
Основне:
- Потужність: 15 Вт
- Колірна температура: нейтральне світло
- Колір корпусу: чорний+латунь
- Цоколь: Led
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: метал
- Матеріал розсіювача: пластик
- Тип кріплення: монтажна планка
Розміри:
- Висота: 45 см
- Ширина: 11.3 см
- Відступ від стіни: 5.2 см
- Розмір планки: 10.9 см
Переваги:
- Мінімалістичний дизайн: сучасний і витончений вигляд, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
- Компактність: ідеальний для малих приміщень, не займає багато простору.
- Легкість монтажу: простота установки завдяки монтажній планці.
- Універсальність: підходить для різних приміщень, таких як вітальня, спальня, кухня та офіс.
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Виробник | Art Light Gallery |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
- Ціна: 1 113 ₴





