Латунне бра з поворотним спотом справа + розʼєм USB WJ 028/2 L AB (лівий)

1 865 ₴
- В наявності
- Код: WJ 028/2 L AB (левый)
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра латунне з поворотним спотом справа + роз'єм USB WJ 028/2 L AB (лівий)
Елегантне латунне бра з поворотним спотом і роз'ємом USB для зручної зарядки пристроїв, ідеально підходить для сучасного інтер'єру.
Основне:
- Потужність: 8 Вт (спот — 3 Вт, основа — 5 Вт)
- Колір корпусу: Латунь
- Колір плафона: Латунь
- Температура світла: 4000K (нейтральне світло)
- Матеріал корпусу: Метал
- Тип кріплення: Монтажна планка
Розміри:
- Довжина: 30 см
- Ширина: 3 см
- Відступ від стіни: 8 см
- Розмір монтажної планки: 29 см
Переваги:
- Зручність зарядки: наявність роз'єму USB (1А) для зарядки пристроїв.
- Практичність: два окремих вимикачі для керування світлом.
- Сучасний дизайн: мінімалістичний стиль, який легко впишеться в будь-який інтер'єр.
- Енергоефективність: вбудовані LED-елементи для економного освітлення.
- Універсальність: доступність в двох варіантах (спот зліва або справа) і двох кольорах (чорний і латунь).
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
- Ціна: 1 865 ₴






