Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник призначений для декоративного неосновного освітлення або як підсвітка для столу, приліжкової тумби, дитячої кімнати.
Основні характеристики:
- Колір металу: чорний
- Цоколь: LED модуль
- Плафон: скло
- Тип кріплення: стельова планка
Розміри:
- Висота: 120 см (регулюється)
- Висота елементу: 31 см
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
📞 +38 (098) 327 97 13
📞 +38 (095) 134 98 97
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал/скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 31 см |
- Ціна: 846 ₴



