Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Джерело світла: LED-модуль
- Потужність: 23W / 6
- Кількість джерел світла: 6
- Розміри: 77 см (довжина) х 77 см (ширина) х 33 см (висота)
- Діаметр плафона: 12 см
- Колір плафона: Прозорий
- Матеріал корпусу: Метал
- Тип кріплення: Монтажна планка. (10 см)
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
📞 +38 (098) 327 97 13
📞 +38 (095) 134 98 97
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 33 см |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 77 см |
| Основні атрибути | |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 23 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 20 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колірна температура | 4000К |
- Ціна: 3 695 ₴







