Настінне світлодіодне Led бра 17W AKRILIKA ROUND 1R

1 230 ₴
- В наявності
- Код: AKRILIKA ROUND 1R WH
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне світлодіодне
Основні характеристики:
- Потужність: 17 Вт
- Колір: білий
- Світловий потік: 765 Лм
- Колірна температура: 3000К-6500К
- Матеріал корпусу: метал
- Матеріал розсіювача: акрил
Розміри:
- Довжина: 7 см
- Ширина: 25 см
- Висота: 30 см
Бра LUMINARIA ROUND AKRILIKA 17W 1R має 3 режими освітлення: тепле, холодне або нейтральне біле світло. Така функція дозволяє надавати інтер'єру необхідний відтінок світла для освітлення приліжкових зон в спальні, додаткового світла у вітальнях або інших приміщеннях.
Для зміни колірної температури світильника AKRILIKA 17W 1R необхідно кілька разів поспіль натиснути клавішу настінного вимикача.
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
📞 +38 (098) 327 97 13
📞 +38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Luminaria |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 765 лм |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 1 230 ₴







