Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне Бра потужністю 10 Вт
Основні характеристики:
- Потужність: 10 Вт
- Режими освітлення: теплий, нейтральний, холодний (перемикаються вимикачем)
- Тип кріплення: монтажна планка
- Колір корпусу: чорний
Розміри:
- Від стіни на відстані: 10 см
- Ширина: 1 см
- Довжина: 100 см
- Діаметр фундаменту: 6 см
- Довжина кріпильної панелі: 6 см
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
+38 (098) 327 97 13
+38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Diasha |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 550 лм |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 1 240 ₴




