Настінне світлодіодне бра BD4059
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Колір освітлення: тепле світло
- Колір корпусу: чорний+білий+сатин
- Матеріал: Метал
- Тип кріплення: Планка
Розмір:
- Ширина: 60 см
- Висота: 25 см
Переваги світлодіодної бра:
- Економія електроенергії вже з першого місяця використання.
- Простота в установці та складання.
- Регулювання температури світла (нейтральний-білий, теплий-білий, білий-холодний)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
+38 (098) 327 97 13
+38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Білий |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 2 804 ₴



