Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Потужність: 30 Вт
- Площа освітлення: до 10 м²
- Колір корпусу: білий
- Тип монтажу: планка
- Матеріал: акрил, метал, пластик
- Режими освітлення: теплий 2700К, нейтральний 4500К, холодний 6400К
Розмір:
- Довжина: 29 см
- Ширина: 29 см
- Відстань від стіни: 4.5 см
Термін експлуатації 50 000 годин
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
+38 (098) 327 97 13
+38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 780 ₴







