Лампа Led Едісона форма G95 VIOLUX 10W E27 2200К

165 ₴
- В наявності
- Код: 834012
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська лампа в ретро-стилі для світильників Loft, Ретро гірлянд, для створення затишної атмосфери.
Технічні характеристики:
- Потужність: 10 Вт
- Колірна температура: 2200К
- Світловий потік: 1150 Lm
- Тип цоколя: E27
- Аналог лампи розжарення: 100 Вт
- Колір лампи: бронза
- Термін служби: 25.000 годин
Розмір:
- Довжина: 13.5 см
- Ширина: 9.5 см
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
+38 (098) 327 97 13
+38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violux |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Кут свічення | 360 град. |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1150 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 135 |
| Діаметр, мм | 95 |
| Матеріал | Скло |
| Термін служби, год: | 25 000 год |
| Тип | Філаментні лампи |
| Тип лампи | Світлодіодна LED Filament |
- Ціна: 165 ₴


