Лампа Led Едісона форма ST-64 VIOLUX 12W E27 2200К

130 ₴
- В наявності
- Код: 836034
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська лампа в ретро-стилі для світильників Loft, Ретро гірлянд, для створення затишної атмосфери.
Технічні характеристики:
- Потужність: 12 Вт
- Колірна температура: 2200K (теплий)
- Світловий потік: 1380 Lm
- Тип цоколя: E27
- Аналог лампи розжарення: 120 Вт
- Колір лампи: скло з бурштиновим відливом
- Термін служби: 25.000 годин
Розмір:
- Довжина: 14.6 см
- Ширина: 6.4 см
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
+38 (098) 327 97 13
+38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violux |
| Рефлектор | Ні |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 120 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Кут свічення | 360 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1380 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 146 |
| Матеріал | скло з янтарним відливом |
| Колір | бурштиновий відлив |
| Тип лампи | Світлодіодна LED Filament |
| Тип | Філаментні лампи |
| Діаметр, мм | 64 |
| Термін служби, год: | 25 000 год |
- Ціна: 130 ₴


