Світильник настінний з підсвіткою VIDEX під лампу GU10

817 ₴
- В наявності
- Код: 27998
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Потужність: 30 Вт
- Цоколь: GU10
- Колір корпусу: чорний
- Матеріал корпусу: Алюміній+акрил+кераміка
- Тип кріплення: Планка
Розмір:
- Діаметр: 16 см
- Висотавід стелі: 13.1 см
Переваги світлодіодної бра:
- Економія електроенергії вже з першого місяця використання.
- Простота в установці та складання.
- Регулювання температури світла (нейтральний-білий, теплий-білий, білий-холодний)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
+38 (098) 327 97 13
+38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній, кераміка |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 131 мм |
| Діаметр | 160 мм |
- Ціна: 817 ₴




