Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра SY-16075/2 BK+FGD
Основні характеристики:
- Потужність: 33 Вт
- Колір корпусу: чорний+золото
- Матеріал корпусу: Метал
- Матеріал корпусу: акрил
- Тип кріплення: Планка
Розмір:
- Діаметр: 25 см
- Висота: 10 см
Переваги бра:
- Економія електроенергії вже з першого місяця використання.
- Простота в установці та складання.
- Регулювання температури світла (нейтральний-білий, теплий-білий, білий-холодний)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 33 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 1485 лм |
| Колірна температура | 6000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 250 мм |
- Ціна: 1 113 ₴











