Сучасне світлодіодне бра Sirius 8913RW

1 869 ₴
- В наявності
- Код: 8913RW
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра 8913RW
Основні характеристики:
- Потужність: 14 Вт
- Матеріал корпусу: метал+акрил
- Тип кріплення: Планка
- Колір: чорний
Розмір:
- Ширина: 13.5 см
- Довжина: 40 см
- Висота: 6 см
Переваги світлодіодної бра:
- Економія електроенергії вже з першого місяця використання.
- Простота в установці та складання.
- Регулювання температури світла (нейтральний-білий, теплий-білий, білий-холодний)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Не підійшла люстра? Легке повернення та обмін без проблем!
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
📞 +38 (098) 327 97 13
📞 +38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | акрил, Метал |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 630 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 1 869 ₴








