Акрилове Cвітлодіодне бра Sirius 8887

890 ₴
- В наявності
- Код: 8887 7W gold
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра 8887
Основні характеристики:
- Потужність: 7 Вт
- Матеріал корпусу: дерево
- Материал плафону: акрил
- Тип кріплення: Планка
Розмір:
- Ширина: 14.5 см
- Довжина: 14.5 см
- Висота: 3.5 см
Переваги світлодіодної бра:
- Економія електроенергії вже з першого місяця використання.
- Простота в установці та складання.
- Регулювання температури світла (нейтральний-білий, теплий-білий, білий-холодний)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Не підійшла люстра? Легке повернення та обмін без проблем!
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
📞 +38 (098) 327 97 13
📞 +38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 315 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 890 ₴








