Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вулична світлодіодна вологозахищена PARADISE, яка витримаює навіть сильні зливи та снігопади!
Таку гірлянду можна використовувати на альтанках, на деревах, на фасадах, на дахах тощо.
- Потужність: 12W/1шт
- Тип світлодіода: SMD LED
- Колірність: RGB
- Довжина гірлянди: 18 метрів
- Кількість ламп: 24 шт
- Ступінь пило-вологозахисту IP44
- Є можливість продовжити гірлянду
Для замовлення та консультації телефонуйте нашим менеджерам
тел: (098) 327-97-13
тел:(095) 134 98 97
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ламп | 24 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 288 Вт |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 25000 годин |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Розміри | |
| Довжина | 18000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Гума |
- Ціна: 2 200 ₴











