Настінний світлодіодний світильник бра LINZA SIX 6W 3000K BLACK

750 ₴
- В наявності
- Код: LINZA SIX 6W BLACK
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра LINZA SIX 6W
Основні характеристики:
- Потужність: 6 Вт
- Колір корпусу: чорний
- Матеріал корпусу : Метал
- Розсіювач: прозорий акрил
- Тип кріплення: Планка
- Кольорова температура: 3000K
Розмір:
- Ширина: 4 см
- Довжина: 17 см
- Висота: 8 см
- Глибина: 4 см
Переваги світлодіодної бра:
- Економія електроенергії вже з першого місяця використання.
- Простота в установці та складання.
- Регулювання температури світла (нейтральний-білий, теплий-білий, білий-холодний)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | Luminaria |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 450 лм |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага | 480 г |
- Ціна: 750 ₴









