Сучасний світлодіодний настінний світильник SV0032-1 BK+GD, 3000K

1 493 ₴
- В наявності
- Код: SV0032-1 BK+GD
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний накладний світильник SV0032-1 BK+GD
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування.
Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і як бра.
Основні характеристики:
- Потужність: 8 Вт
- Матеріал корпусу: Метал
- Цоколь: Led-модуль
- Колір корпусу: чорний+золото
Розмір:
- Довжина: 45.5 см
- Ширина: 10 см
Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13.
тел:(095) 134 98 97.
тел:(096) 894-71-21
тел: +38 (098) 225-47-05 Viber
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 360 лм |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 455 мм |
- Ціна: 1 493 ₴






