Сучасне настінне світлодіодне бра SV0033-2 BK+GD, 3000K

2 585 ₴
- В наявності
- Код: SV0033-2 BK+GD
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний накладний світильник SV0033-2 BK+GD
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування.
Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і як бра.
Основні характеристики:
- Потужність: 16 Вт
- Матеріал корпусу: Метал
- Цоколь: Led-модуль
- Колір корпусу: чорний+золото
Розмір:
- Висота: 27 см
- Довжина: 45.5 см
- Ширина: 10 см
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 720 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 2 585 ₴




