Настінний білий накладний світильник SV1009-4 WH

850 ₴
- В наявності
- Код: SV1009-4 WH
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний накладний світильник SV1009-4 WH
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування.
Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і як бра.
Основні характеристики:
- Потужність: 40 Вт
- Матеріал корпусу: Метал
- Цоколь: G4
- Колір корпусу: білий
Розмір:
- Діаметр: 21 см
- Ширина: 2.6 см
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Діаметр | 210 мм |
- Ціна: 850 ₴





