Настінний накладний світильник з USB зарядкою 8926 S-USB 7W+3W

2 225 ₴
- В наявності
- Код: 8926 S-USB 7W+3W
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний накладний світильник 8926 S-USB 7W+3W
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування. Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і як бра.
Основні характеристики:
- Потужність: 10 Вт
- Світлова температура: 4000К
- Матеріал корпусу: Метал
- Цоколь: LED
- Колір корпусу: чорний+білий
- Наявність вимикача на корпусі: Так
- Тип кріплення: Монтажна планка
Розмір:
- Довжина: 18 см
- Ширина: 18 см
- Відстань від стіни: 8 см
- Розмір стельової основи: 18х3 см
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Не підійшла люстра? Легке повернення та обмін без проблем!
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
📞 +38 (098) 327 97 13
📞 +38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 450 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 2 225 ₴










