Сучасне світлодіодне бра SY9605-BHR

2 804 ₴
- В наявності
- Код: SY9605-BHR
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра SY9605-BHR
Основні характеристики:
- Потужність: 16 Вт
- Колір корпусу: чорний хром
- Матеріал корпусу : Метал
- Розсіювач: силікон
- Тип кріплення: Планка
- Три режими освітлення (біле світло, тепле світло, біле-холодне світло)
Розмір:
- Від стіни на відстані: 12 см
- Висота: 35 см
- Ширина(діаметр): 26 см
- Діаметр основи: 11.8 см
- Довжина монтажної планки: 11.5 см
Переваги світлодіодної бра:
- Економія електроенергії вже з першого місяця використання.
- Простота в установці та складання.
- Регулювання температури світла (нейтральний-білий, теплий-білий, білий-холодний)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!.
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!.
Для замовлення та консультації телефонуйте до наших менеджерів
тел: (098) 327-97-13
тел: (095) 134 98 97
тел: (096) 894-71-21
тел: +38 (098) 225-47-05 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 880 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1060 г |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 118 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 2 804 ₴



