Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
- Потужність — 10 Wat li>
- Колір корпусу — хром
- Тип монтажу: планка
- Матеріал корпусу: метал
- 2 режима освітлення : теплий, нейтральний та холодний
Розмір
- Довжина 22 см
- Ширина 8 см
Термін експлуатації 25 000 годин
Гарантія 12 міс
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Luminaria |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 885 ₴











