Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра світлодіодна TIRE 60W 4S-APP Люстра з пультом управління
Основні Характеристики:
- Потужність: 60 Вт.
- Площа освітлення: до 15м²
- Режими освітлення:
теплий 2700К, холодний 6400К. - Регулювання яскравості від меншого до більшого.
- Розмір: діаметр люстри 58*42 см.
- Висота: 9.5см.
- Тип монтажу: планка стельова.
- Матеріал корпусу: метал, акрил(скло)
- Колір корпусу: Біли
- Люстра рівномірно розподіляє світло по всій кімнаті, всередині кожного ріжка знаходиться світлодіодна стрічка Premium класу.
- Ідеально підійде під будь-який інтер'єр та будь-який тип стелі (натяжний, підвісний і тд...)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Vatan Light |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа освітлення | до 15м² |
- Ціна: 1 550 ₴









