Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Колір: сатин
- Потужність лампи: 20 Вт , колір нейтральний 4000к
- Висота: 146 см
- Основа: 24 см
- Корпус - метал
- Гарантія: 2 роки
Відправляємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні аюо на банківську картку
Оплата на пошті при отриманні аюо на банківську картку
Для замовлення та консультації телефонуйте нашим менеджерам
тел: (098) 327-97-13. тел:(095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F+Light |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип | Торшер |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1460 мм |
| Діаметр | 240 мм |
- Ціна: 1 550 ₴


