Настінний світлодіодний бра MB2204/60BK, чорний, довжина 60 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра MB2204/60BK
Основні характеристики:
- Тип ламп: LED
- Колір:чорний
- Матеріал: Метал
- Ширина:6 см
- Довжина: 60 см
- Висота від стіни: 10 см
- Тип кріплення: На планку
- Режим освітлення: теплий
- Світлодіодна стрічка преміум-класу.
- Ідеально підійде під будь-який інтер'єр.
Відправляємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13.
тел:(095) 134 98 97.
тел:(096) 894-71-21
тел: +38 (098) 225-47-05 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | LED module |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 600 мм |
- Ціна: 1 050 ₴






