Бра світлодіодна Світильник настінний 6334/60BK

1 380 ₴
- В наявності
- Код: 6334/60BK
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра 6334/60BK
Основні характеристики:
- Тип ламп: LED
- Колір:чорний
- Матеріал: Метал
- Ширина:6 см
- Довжина: 60 см
- Висота від стіни: 4 см
- Тип кріплення: На планку
- Режим освітлення: білий
- Світлодіодна стрічка преміум-класу.
- Ідеально підійде під будь-який інтер'єр.
Відправляємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13.
тел:(095) 134 98 97.
тел:(096) 894-71-21
тел: +38 (098) 225-47-05 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 380 ₴


