Бра настінне вертикальне з трьома режимами LED 12W чорне матове 65 см (2054BK Z Left)

1 335 ₴
- В наявності
- Код: 2054 Bk LEFT
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне бра 2054BK Z Left виконане в сучасному вертикальному дизайні.
Ідеально підходить для декоративного освітлення.
Оснащене трьома режимами світла: тепле, нейтральне, холодне.
Корпус виготовлений з металу, покритий матовим чорним кольором.
Має вбудовану LED-стрічку преміум-класу потужністю 12 Вт. Встановлюється на монтажну планку.
Підійде для будь-якого сучасного інтер’єру.
Характеристики:
- Потужність: 12 Вт
- Режими освітлення: 4000К
- Матеріал: метал
- Колір: чорний матовий
- Розміри: 65×8.5×4 см
- Кріплення: на планку
- Модель: 2054BK Z Left
Відправляємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Чорний |
| Виробник | Art Light Gallery |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 650 мм |
- Ціна: 1 335 ₴



