Кришталеве Led бра в золоті круглої форми SY-16008/1W TIGD

668 ₴
- В наявності
- Код: SY-16008/1W TIGD
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Споживана потужність:24W
- Режимм включення: 3 (білий холодний, нейтральний білий, білий теплий)
- Розмір:
- Діаметр : 21*17 см
- Висота від стіни: 5 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса : Метал
- Матеріал плафона, підвісок : Кришталь
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
Для замовлення і консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13. тел:(095) 134 98 97. тел:(097) 288-86-79
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | SVET |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 668 ₴







