Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне світлодіодне
Основні характеристики:
- Тип ламп:LED
- Кількість ламп:2
- Розмір : 90см-15см-6.5 см
- Максимальна потужність ламп:80W
- Режими : холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К.
- Напруга ламп: 220V
- Тип кріплення: на планку
Вирушаємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата у разі отримання або на карту Приват-Банка!
Оплата у разі отримання або на карту Приват-Банка!
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 1 360 ₴







