Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна люстра з дистанційним управлінням SY-7800/6 BK – стильне та функціональне рішення для вашого інтер'єру!
Ця чорна LED люстра потужністю 72 Вт ідеально підходить для освітлення приміщень площею до 16 м². За її допомогою ви зможете створити комфортну атмосферу для відпочинку, роботи або зустрічей з друзями.
Основні характеристики:
- Тип: Світлодіодна люстра
- Потужність: 72 Вт
- Рекомендована площа освітлення: до 16 м²
- Розміри: 80 x 80 см
- Висота від стелі: 13 см
- Тип монтажу: Потолочна планка
- Матеріали: Корпус з металу, розсіювач з акрилу (скла)
- Колір корпусу: Чорний
Подумайте про те, як ця люстра змінить ваш інтер'єр і зробить його більш затишним!
Повний каталог LED-люстр — дивитися тут!
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа освітлення | до 16м² |
- Ціна: 2 047 ₴







