Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне бра с імітацією онікса в стилі арт деко 6172-900
Основні характеристики
- Колір корпусу — білий
- Тип монтаж: планка
- Матеріал корпусу: Гіпс кераміка
Розмір
- Довжина 90 см
- Ширина 17 см
Термін експлуатації 25 000 годин
Гарантія 12 міс
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кераміка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Теплий |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Art Light Gallery |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 3 100 ₴










