Бра світлодіодна Світильник настінний 6343/620BK

800 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 6343/620BK
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра 6334/60WH
Основні характеристики:
- Тип ламп: LED
- Колір: чорний
- Матеріал: Метал+Акрил
- Ширина: 12 см
- Довжина: 60 см
- Висота від стіни: 6 см
- Тип кріплення: На планку
- Режим освітлення: білий нейтральний, теплий, холодний
- Світлодіодна стрічка преміум-класу.
- Ідеально підійде під будь-який інтер'єр.
Відправляємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13.
тел:(095) 134 98 97.
тел:(096) 894-71-21
тел: +38 (098) 225-47-05 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 550 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 600 мм |
- Ціна: 800 ₴



