Бра світлодіодна Світильник настінний 6340/2GD

1 068 ₴
- В наявності
- Код: 6340/2GD
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра 6340/2GD
Основні характеристики:
- Тип ламп: LED
- Колір: золото
- Матеріал: Метал+Акрил
- Ширина: 8 см
- Довжина: 25 см
- Висота від стіни: 7 см
- Тип кріплення: На планку
- Режим освітлення: білий нейтральний
- Світлодіодна стрічка преміум-класу.
- Ідеально підійде під будь-який інтер'єр.
Відправляємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13.
тел:(095) 134 98 97.
тел:(096) 894-71-21
тел: +38 (098) 225-47-05 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Білий, Золотистий |
| Виробник | Art Light Gallery |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 250 мм |
- Ціна: 1 068 ₴





