Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра 6328
Основні характеристики:
- Тип ламп: LED
- Колір: Золото + чорний
- Матеріал: Метал+Акрил
- Ширина: 10 см
- Довжина: 60 см
- Висота від стіни: 6 см
- Тип кріплення: На планку
- Режим освітлення: тепле світло
- Світлодіодна стрічка преміум-класу.
- Ідеально підійде під будь-який інтер'єр.
Відправляємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13.
тел:(095) 134 98 97.
тел:(096) 894-71-21
тел: +38 (098) 225-47-05 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 550 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 2 003 ₴




