Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний підвісний світлодіодний світильник золотого кольору призначений для неосновного декоративного освітлення.
Модель чудово підійде для будь-якого сучасного та класичного інтер'єру.
Основні Характеристики:
- Режими освітлення: білий нейтральний 4500К
- Розміри:
- ширина: 10 см
- висота 60 см
- Довжина троса регулюється
- Тип монтажу: планка стельова.
- Матеріал корпусу: метал, пластик
- Колір корпусу: золото
- Термін служби: 20 років (при роботі 6 годин на добу).
- Пульт в комплект не входить!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Light Gallery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 1 362 ₴




