Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Кількість ламп: 25 (лампи в комплект НЕ входять)
- Тип цоколя: G9
- Колір: чорний
- Матеріал люстри: метал і скло
- Тип монтажу: планка стельова
Розміри:
- Діаметр: 70*70 см
- Висота без троса: 24 см
- Максимальна висота (регульована): 150 см
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Light Gallery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 25 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, акрил |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 8 100 ₴








