Настінний світильник - бра 2119/1 CH

1 157 ₴
- В наявності
- Код: YDH2119/1CH
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник - бра 2119/1 CH
Основні характеристики
- Потужність 20 Вт
- Колір корпусу — Хром
- Тип монтажа: планка
- Матеріал корпусу: метал і акрил
Розміри
- Довжина: 72 см
- Діаметр круглої основи: 10 см
Гарантія 12 міс
Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13. тел:(095) 134 98 97. тел:(096) 894-71-21
Відправляємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art Light Gallery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Білий, Хром |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 1 157 ₴








