Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка для комах Lemanso LMN 108
Пастка для комах Lemanso LMN 108 ефективно знищує комарів, мух та іншу дрібну літаючу живність.
Дія електричної мухоловки:
- Притягнення комах: Використовує світло двох спеціальних інсектицидних ультрафіолетових ламп.
- Знищення: Комахи натрапляють на сітчасту перепону під електричною напругою 3000В, яка миттєво їх убиває.
- Збір: Загиблі комахи падають на знімний піддон, який легко очищати.
Основні характеристики:
- Споживана потужність: 40 Вт
- Площа дії: Від 50 до 130 м²
- Тип джерела світла: Якісна, спеціальна УФ лампа
- Кількість джерел світла: 2 шт. х 15 Вт
- Цоколь: G13/T8
- Напруга: Працює від 220 В
- Місце застосування: Внутрішні приміщення
- Тип монтажу: Підвісний/переносний/статичний
- Кут розсіювання: 120 градусів
- Ресурс роботи: 5000-8000 годин
- Довжина проводу: 1.2 м
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Комплектація: Світильник з лампами
Розміри
- Довжина: 55 см
- Висота: 26 см
- Ширина: 6 см
Пастка для комах Lemanso LMN 108 - це ефективний та простий у використанні пристрій для боротьби з комахами в приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Площа дії | 130 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від усіх видів комах |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 1 470 ₴









