Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне світлодіодне
Основні характеристики:
- Потужність: 25 Вт.
Режими освітлення:
- 1. Режим — Біле основне світло + Тепле світло
- 2. Режим — Теплий основний свет + Біле основне світло
- КОЖНИЙ ВИКЛ/ВМИК ВИМАЄ РЕЖИМ ОСВІТЛЕННЯ
Розмір
- Висота: 28 см.
- Ширина: 17,5 см
- Від стіни: 9,5 см
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Не підійшла люстра? Легке повернення та обмін без проблем!
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
📞 +38 (098) 327 97 13
📞 +38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Срібло |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 25 Вт/год |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 860 ₴





