Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Максимальна ширина: 80 см
- Висота: 12 см
- Тип ламп:LED
- Кількість ламп: 4
- Максимальна потужність ламп: 30W
- Охолодження: блок вибору температури кольорів
- Напруження ламп: 220V
- Тип міцності: на планку
- Відстань від стіни: 12
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Diasha |
| Стан | Новий |
| Потужність | 30 Вт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 3 440 ₴





