Бра настінне світлодіодне 041/HR-800
-48%


2 065 ₴
1 065 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 041/HR-800
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне світлодіодне
Основні характеристики:
- Ширина основи: 6 см
- Максимальна ширина: 6 см
- Висота: 80 см
- От стени 10 см
- Тип ламп:LED
- Кількість ламп: 1
- Максимальна потужність ламп: 11W
- Обладнання: блок вибору колірної температури
- Напруга ламп: 220V
- Тип кріплення: на планку
Вирушаємо Новою Пікою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата наштовхування у разі отримання або на карту Приват-Банка!
Оплата наштовхування у разі отримання або на карту Приват-Банка!
Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13. тел:(095) 134 98 97. тел:(096) 894 71 21
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Колір | Срібло |
| Колір світіння | Білий-нейтральний / Теплий жовтий / Білий-холодний |
- Ціна: 1 065 ₴

