Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник 15 см у діаметрі
Накладний світильник для інтер’єрного підсвічування. Це може бути як для декоративного освітлення, так і для бра.
- Матеріал корпусу: алюміній
-
Тип цоколя: Led 12 Wat
-
Cветовий потік 400 lm
-
Температура кольорів: 3000 К (Тепле світло)
-
Колір корпусу: білий
-
Степінь захисту: ip54
-
Розмір: діаметр 15 см
-
Размер от стены: 5 см
-
Спільні ресурси 25 000 годин
-
Гарантія: 1 рік.
Відправляйте Нової Пощой або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, або на карту Приват-Банка!
Для замовки і консультації дзвоніть нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13.
тел:(095) 134 98 97.
тел:(096) 894-71-21
тел: +38 (098) 225-47-05 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Світловий потік | 400 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Застосування | Для офісів та адміністративних приміщень |
| Розмір | 150х50 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Стиль | Лофт |
| Тип світильника | Накладної |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 100 ₴








