Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IVY
Строгі геометричні форми світильників продовжують чітко окреслений світловий малюнок. Насичений промінь дозволяє визначити траєкторію руху і підсвітити сходи. Вбудований світлодіодний джерело світла забезпечує високий зоровий комфорт. Потужність моделі - 1w. Корпус виготовлений з якісного алюмінію. Зручне кріплення дозволяє легко і швидко встановити виріб. Завдяки лаконічному дизайну і компактному розміру, світильники даної лінійки виконують свою основну функцію, не привертаючи зайвої уваги.
Для замовлення і консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13. тел:(095) 134 98 97. тел: (096) 894-71-21
тел: (098) 327-97-13. тел:(095) 134 98 97. тел: (096) 894-71-21
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.27 г |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 року |
| Кількість лампочок | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип | Підсвічування ступенів |
| Тип кріплення | Пластина |
| Тип світлодіода | CREE XP-E2 |
| Колір корпусу | Чорний матовий |
- Ціна: 2 292 ₴





