Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
- Потужність 24 Вт
- Зона дії 150 кв. м.
- Напруга розряду 4000 В
- Кількість UV-A ламп (шт.) 1 x 24 Watt PL BL Tube
- Ступінь захисту IP 24 (Захист від бризок і пилу)
- Довгий шнур живлення — 1,8 м.
- Вага 1.85 кг
- Розмір 230 х 230 х 460 мм
- Термін експлуатації ламп (год) 8000
- Гарантія 12 місяців
Інсектицидна лампа IKN24 IP24 Professional потужністю 24 Вт і класом водостійкості IP24. Виготовлений із високоякісного металу та негорючого пластику ABS. Ефективно бореться з усіма літальними комахами: комарами, мухами, мошками та метеликами. Лампа приваблює комах, що літають, спеціальним спектром уФ-лампи. Комахи гинуть після дотику до сітки під високою напругою.
Для замовлення та консультації телефонуйте нашому менеджерам
+38 (098) 327 97 13
+38 (095) 134 98 97
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Площа дії | 150 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мух, Від молі, Від літаючих комах, Від мошок, Від усіх видів комах |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Виробник | N'oveen |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1850 г |
| Додаткові характеристики | |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 року |
| Розміри | 230 х 230 х 460 мм |
| Тип харчування | 230 В, 50 Гц |
- Ціна: 4 455 ₴




